Zadzwoń do nas

+48 17 242 01 62

Napisz do nas

biuro@iglobud.lezajsk.pl

O Firmie

Awesome Image

Przedsiębiorstwo "IGLOBUD" zostało założone w czerwcu 1991 roku i funkcjonuje nieprzerwanie do dnia dzisiejszego., obecnie jako Spółka Komandytowa pod nazwą: IGLOBUD LEŻAJSK Jakub Szostak Sp.K. z siedzibą w Wierzawicach 874B.

Przedsiębiorstwo prowadzi działalność głównie na terenie województwa podkarpackiego. Przedmiotem działalności jest prowadzenie robót budowlano-montażowych, w tym „pod klucz”; robót remontowych oraz rewaloryzacji budowli zabytkowych. Obiekty wykonywane są w zakresie prac stanu surowego, jak również wykończeniowego, a także wyposażane w zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne i elektryczne. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi w zakresie inżynierii (kierownictwo budów) oraz związanym z nią doradztwem technicznym, pełnienia nadzoru budowlanego, wykonywania planów realizacyjnych, dokonywania ocen stanu technicznego obiektów budowlanych

Przedsiębiorstwo prze ponad 30 lat z powodzeniem utrwaliło swoją pozycję na rynku, także w sferze zamówień publicznych oraz zdobyło ustabilizowaną grupę klientów. Uzyskanie ,wycena, przygotowanie i realizacja zleceń prowadzone są przez profesjonalną kadrę inżynieryjno-techniczną.

Wielkość zatrudnienia waha się w zależności od sezonu; a baza pracowników wykwalifikowanych we wszystkich specjalnościach budowlanych kształtuje się w wielkości, niezbędnej do kompleksowego wykonania usług. Firma dysponuje również własną bazą transportową i sprzętową.

Przedsiębiorstwo w sposób elastyczny dostosowuje asortyment oferowanych usług do potrzeb oraz gustów potencjalnych klientów. Zlecenia na usługi zdobywa również z sektora zamówień publicznych; jednak zlecenia z sektora prywatnego stanowią także znaczącą część obrotu. Wypracowany zysk Firma zawdzięcza udanej realizacji dużych i mniejszych zamówień , dotyczących głównie wznoszenia obiektów szkolnych, handlowych, hotelowych oraz mieszkalnych , rewaloryzacji budowli zabytkowych; a także remontów już istniejących obiektów budowlanych.

W kontaktach z mikro i makro otoczeniem Firma kładzie znaczący nacisk na politykę public relations oraz stosuje własne, sprawdzone na przestrzeni lat strategie marketingowe.

Obecnie IGLOBUD LEŻAJSK nadal dąży do dynamicznego rozwoju , doskonalenia jakości wykonywanych usług, poszerzania ich zakresu, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Umiejętności zawodowe oraz dotychczasowe doświadczenie w budownictwie ,jakim dysponuje przedsiębiorstwo , zapewniają Inwestorom profesjonalne doradztwo, dobór właściwych technologii i materiałów , należyte i terminowe wykonanie zleconych prac, oraz gwarantują ich wysoką i długotrwałą jakość.

Awesome Image

Rekomendacje

Pozostańmy w kontakcie

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Zadzwoń

+48 17 242 01 62

Napisz

biuro@iglobud.lezajsk.pl